خارج کردن فایل از حالت زیپ شده(اندروید و آیفون)

در این مقاله آموزش کامل  استخراج فایل زیپ شده رو در اختیارتون خواهیم گذاشت. آموزش صفر تا صد به همراه معرفی اپلیکیشن ها
آنچه در این پست میخوانید

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در تلفن همراه خود بخواهید یک فایل فشرده را باز کنید اما با هشداری رو به رو شوید که می گوید فایل پیشتیبانی نمی شود. این مسئله می تواند بسیار نا خوشایند باشد.

روش هایی وجود دارد که می توانید فایل های زیپ را به راحتی هم در تلفن های اندروید و هم در تلفن های IOS باز کنید.

 

  • برنامه اندرویدی Rar

این اپلیکیشن مناسب گوشی های اندروید می باشد، اگر برای گوشی اندرویدی خود نیازمند یک برنامه برای باز کردن فایل های فشرده هستید از این برنامه استفاده کنید.

نحوه ی استفاده:

ابتدا برنامه را نصب کنید و وارد برنامه شوید. در داخل برنامه فایل های شما نمایش داده خواهد شد. فایل مورد نظرتان را انتخاب کنید، ممکن است فایل انتخابی شما نیازمند پسورد باشد؛ اگر چنین بود می توانید با مراجعه به سایتی که فایل را از آن دانلود کرده اید پسورد آن را بیابید.

سپس محتوای فایل برای شما نمایش داده خواهد شد که می توانید آن را به پوشه های دیگر انتقال دهید.

همچنین برای استخراج فایل ها روی فایل مورد نظر کلیک کنید و در گزینه های ظاهر شده گزینه ی extract  را بزنید.

 

  • برنامه آیفونی Izip

این برنامه مناسب گوشی هایی با سیستم عامل IOS می باشد و اگر نیازمند این هستید تا فایل های فشرده ی خود را در آیفون خود باز کنید می توانید از این برنامه استفاده کنید.

نحوه ی استفاده:

ابتدا برنامه را از اپ استور خود دانلود کنید. فایل زیپ مورد را پیدا کنید و انتخاب کنید، زمانی که کلیک کرده اید کمی نگه دارید تا یک منوی سیاه رنگ از گزینه ها نمایان شود. سپس گزینه ی Open  را پیدا کنید و کلیک کنید و در آن زمان از این برنامه خواسته می شود تا فایل را باز کند و محتوای آن نمایش داده می شود. سپس برای خارج کردن همه ی فایل ها از حالت فشرده از شما خواسته می شود تا آن را تایید کنید و بعد از زدن گزینه ی OK فرایند به پایان می رسد. در نهایت برای ذخیره کردن فایل ها به صورت غیر فشرده گزینه ی Save  در گوشه ی سمت راست را کلیک کنید.

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.